Dellarocca4 Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Als gasten in Dellarocca4 Villa Cefalù verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Piazza del Duomo, dat op circa 5-minuten loopafstand ligt.

    Het vakantiehuis biedt eersteklas ligging in de wijk Old Town van Cefalù, binnen 7 km van het Acqua Verde. De villa bevindt zich op 16 minuten van Lungomare Cefalu en vrij dicht bij de Rocca di Cefalù. Tot andere bezienswaardigheden in de buurt behoort er het Strand van Cefalù, op ongeveer 600 meter afstand.

    Gasten kunnen maaltijden bereiden in een kitchenette of dineren in een eetgedeelte. Al Ristoro di Re Ruggero biedt Mediterrane gerechten aan en ligt binnen 5 minuten lopen van Dellarocca4 Villa. De spabehandelingen omvatten kapperservice na een drukke dag.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer19082027C263397,IT082027C2WT290YX9

    Kameropties bij Dellarocca4 Villa Cefalù

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Kamer

    Voor max.: 4 gasten

    Meer informatie +

    Locatie bij Dellarocca4 Villa Cefalù

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Dellarocca4 Villa Cefalù

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Dellarocca4 Villa?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk het Strand van Cefalù bereiken, gelegen binnen 600-meter afstand van Dellarocca4 Villa, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals de Rocca di Cefalù, gelegen op ongeveer 5-minuten loopafstand.
    • Waar ligt Dellarocca4 Villa?
      Dellarocca4 Villa ligt in de wijk Old Town van Cefalù, niet ver van het Strand van Cefalù.
    • Is er een keuken beschikbaar in Dellarocca4 Villa?
      Ja, in Dellarocca4 Villa is een kitchenette beschikbaar.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Dellarocca4 Villa?
      In Dellarocca4 Villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dellarocca4 Villa Cefalù